images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

چاپ استیکر مش

چاپ مش

مش نوعی از استیکر است که به صورت مش پشت چسبدار یا مش بدون چسب یا مش بنر مورد استفاده قرار می گیرد. به مش one way vision نیز گفته می شود و آن به این علت است که تصویر را تنها می توانید از یک طرف مشاهده نمایید و طرف دیگر مش به صورت مشکی یا سفید می باشد. چسب پشت مش، از گروه چسب های فشاری می باشد. مش را می توان به صورت خشک یا با آب چسباند. موقع نصب مش حتما به دمای گرمادهنده خودتان دقت کنید، زیرا مش در برابر حرارت حساس می باشد و زود حالت خود و چسبندگی خود را از دست می دهد. با توجه به سوراخ های مش پشت چسبدار، چسباندن مش راحت تر از استیکر می باشد. مهم ترین مصرف چاپ مش در حوزه تبلیغات محیطی و چاپ پوسترهای تبلیغاتی می باشد. این پوسترهای تبلیغاتی معمولاً همچنین از چاپ مش برای تبلیغات روی شیشه اتوبوسها و سایر خودروها استفاده می شود. باید در نظر داشته باشید که مش پشت چسبدار این مصارف را دارد.

 

کاربرد های مش:

  • چاپ مش تبلیغات محیطی
  • چاپ مش پوستر های تبلیغاتی
  • چاپ مش شیشه فروشگاه های زنجیره ای
  • چاپ مش شیشه رستوران های زنجیره ای
  • چاپ مش شیشه مغازه ها
  • چاپ مش شیشه اتوبوس ها
  • چاپ مش شیشه خودروها

 

مجموعه گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش با بيش از 18 سال سابقه در زمینه چاپ و تبلیغات، چاپ مش را به صورت کاملا تخصصی (با نظارت فایل قبل از چاپ، نظارت در زمان چاپ، تولید و نصب) انجام می دهد. این مجموعه با تکیه بر افراد متخصص و ماشین آلات مدرن و سیستم های مدیریت رنگ، مجموعه ای است که توانایی تولید و چاپ مش با بهترین کیفیت را دارا می باشد.

 

 

چاپ استیکر ومش چاپ روی بدنه ماشین، چاپ استیکر روی ماشین، چاپ استیکر روی شیشه، چاپ استیکر و مش روی شیشه، چاپ استیکر روی شیشه فروشگاه، چاپ استیکر روی ایسوزو، چاپ استیکر روی کامیون و اتوبوس، چاپ استیکر روی یخچال، چاپ لیبل روی ماشین، چاپ لیبل روی یخچال، چاپ استیکر روی کرکره مغازه، چاپ وینیل روی ماشین، چاپ وینیل روی یخچال، چاپ استیکر روی پله برقی،  چاپ لیبل پله برقی، چاپ روی پله برقی، چاپ استیکر روی ماشین پخش، چاپ استیکر داروخانه، چاپ روی بدنه خاور چاپ روی بدنه نیسان، چاپ روی بدنه خودرو، برچسب شبرنگ، روزرنگ، ماشین فست فود، ماشین بیرون بر، چاپ روی زمین، چاپ روی کف زمین، کاتر پلاتر، برش استیکر با دستگاه، لیبل، لیبل با برش، نصب استیکر، استیکر قطار، استیکر مترو، چاپ روی شیشه مغازه، چاپ روی شیشه فروشگاه

 


مقالات مرتبط:

چاپ

ترسیم رویاهای خلاقانه شما

چاپ دیجیتال
چاپ فضای داخلی IndoorPrint
چاپ فضای خارجی OutdoorPrint
چاپ جهت سازه های نمایشگاهی
چاپ استیکر
چاپ افست OffsetPrint

فهرست مقالات منتخب

 

  مشاوره، طراحی

  دیجیتال مارکتینگ 

چاپ   سازه های نمایشگاهی   دکوراسیون داخلی   آموزش و مهارت

جهت دیدن فهرست کامل مقالات اینجا کلیک کنید.

 

Main Menu