images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

مشاوره و طراحی

مشاوره و طراحی

اگر بخواهیم هدف تبلیغ را به‌ عنوان تعریفی از آن بیان کنیم، می‌توان گفت که «تبلیغ در جهت فروختن یک کالا، خدمات یا حتی یک ایده است». در حقیقت یک کسب‌ و کار با تبلیغ، با مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کند. شناسایی یا شناساندنِ محصول به مشتری، یکی از وظایف اصلی تبلیغ است. در تبلیغ باید کالا یا خدمت مورد نظر به‌ صورت واضح و شفاف به مخاطب شناسانده شود. در روش‌های سنتی، شناسایی بخش مهمی از هر نوع تبلیغ بود. در قدیم برای شناساندن محصول به مخاطب، در خیلی از موارد از تصاویر مربوط به محصول و تبلیغات محیطی استفاده می‌کردند. در تبلیغ باید اطلاعات مفیدی از محصول به مخاطب منتقل شود. بعد از اختراع صنعت چاپ و باسواد شدن درصد بالایی از افراد جوامع، صنعت تبلیغات هم این امکان را یافته تا به سمتی حرکت کند که با دادن اطلاعات محصول خود، به مخاطبان عامِ بیشتر و یا به عبارتی مشتری‌های بالقوه‌ بیشتری دسترسی پیدا کند. یکی از اهداف اصلی تبلیغ یا به عبارتی مهم‌ترین بخش آن متقاعد کردن افراد برای خرید محصول یا استفاده از خدمات است. بعد از شناساندن و دادن اطلاعاتی از محصول، در مرحله متقاعد کردن، قصد داریم که مشتریان بالقوه تبدیل به مشتریان بالفعل شوند و از محصولات و خدمات ما استفاده کنند.

دپارتمان مشاوره و طراحی گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش (هنر مدرن ) با استفاده از پرسنلی کار آزموده و مجرب، آماده هرگونه مشاوره درخصوص امور تبلیغاتی و پیشبرد کسب و کار صاحبان صنایع، کالا، خدمات و ... می باشد.

 

خدمات خود را برجسته کنید

گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش (هنر مدرن)

کارشناسان ما در دپارتمان طراحی تمام تلاش خود را برای بالا بردن کیفیت طراحی و در نهایت رضایتمندی شرکای تجاریمان خواهند داشت. ما متمایز از رقبای خود هستیم زیرا:

  • خلاقیت در طراحی
  • طراحی مطابق با سلیقه شما
  • پشتیبانی مناسب
  • تعرفه قیمت رقابتی
  • سرعت و دقت در اجرا
  • رعایت اصول مشتری مداری
  • آشنایی کامل طراحان با اصول برندینگ
  • اهمیت موفقیت مشتری

   مشاوره و طراحی طراحی تبلیغاتی طراحی تخصصی طراحی سایت مشاوره رایگان طراحی مشاوره وبسایت مشاوره طراحی بسته بندی تولید بسته بندی عکاسی صنعتی عکاسی از محیط کارگاه عکاسی محصول طراحی لوگو طراحی کارت ویزیت طراحی لوگو طراحی جعبه مشاوره رایگان طراحی سایت مشاوره رایگان سئو

 

مقالات مرتبط:

مشاوره و طراحی

ترسیم رویاهای خلاقانه شما

مشاوره تبلیغاتی
طراحی تبلیغاتی OutdoorPrint
بسته بندی IndoorPrint
عکاسی صنعتی
دیجیتال مارکتینگ
دکوراسیون داخلی OffsetPrint

فهرست مقالات منتخب

 

  مشاوره، طراحی

  دیجیتال مارکتینگ 

چاپ   سازه های نمایشگاهی   دکوراسیون داخلی   آموزش و مهارت

جهت دیدن فهرست کامل مقالات اینجا کلیک کنید.

 

بانک تجارت
مجتمع بیمارستانی امام خمینی
شرکت کنترل کیفیت هوا
شرکت مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران
شرکت ملی صنایع پتروشیمی
شرکت ملی گاز ایران
صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
دانشگاه تهران
شهرداری تهران
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران
وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران
وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران
مجلس شورای اسلامی
کمیته امداد امام خمینی (ره)

Main Menu