images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

طراحی تبلیغاتی

طراحی تبلیغاتی

چگونه یک طراح تبلیغات شویم

اگر به صنعت تبلیغات علاقه مند هستید و توانایی های خلاقانه قوی دارید، ممکن است بخواهید یک طراح تبلیغات شوید. بسیاری از طراحان گرافیک علاقه مند به تبلیغات چاپی یا بازاریابی دیجیتال، حرفه ای را به عنوان طراح تبلیغات دنبال می کنند. درک نقش یک طراح تبلیغات و چگونگی تبدیل شدن به آن می تواند به شما کمک کند تا صلاحیت های مناسب را برای تضمین شغلی جستجو کنید. در این مقاله به توضیح اینکه یک طراح تبلیغات چیست، وظایف شغلی معمولی، حقوق و چشم انداز شغلی آنها را مرور می کنیم و مراحل پیگیری این حرفه را ارائه می دهیم.

 

طراح تبلیغات چیست؟

طراح تبلیغات، طراح گرافیکی است که کمپین های تبلیغاتی را برای جذب مخاطبان هدف برای خرید یک محصول یا خدمات خاص توسعه می دهد. آنها در مورد بازار و روندهای فعلی برای درک بهتر مخاطبان خود تحقیق می کنند و کمپین های تبلیغاتی استراتژیک ایجاد می کنند تا به افزایش فروش شرکت کمک کنند. طراحان تبلیغات معمولاً برای یک آژانس تبلیغاتی، سازمان، گروه یا شرکت کار می کنند. آن‌ها از تخصص خود برای ایجاد پروژه‌های به یاد ماندنی استفاده می‌کنند که با هویت برند یک شرکت هماهنگ است و مخاطبان هدف کمپین را جذب می‌کند.

 

طراح تبلیغات چه می کند؟

 طراحان تبلیغاتی چشم اندازی برای یک کمپین تبلیغاتی زیر نظر مدیر خلاق و مدیر هنری ایجاد می کنند. آنها وظایف را به یک تیم طراحی گرافیک محول می کنند که به آنها کمک می کند تا یک کمپین موفق ایجاد کنند. طراحان تبلیغاتی که مانند گرافیست ها کار می کنند، چیدمان ها را ایجاد می کنند و تبلیغات مختلفی را طراحی می کنند. برخی از وظایف یک طراح تبلیغاتی به شرح زیر است:

  1. بازار هدف و روندها را بررسی کنید تا مشخص کنید چه چیزی برای مشتریان جالب است.
  2. برای یک شرکت، سازمان یا آژانس پروژه های جدید برنامه ریزی کنید یا کمپین های تبلیغاتی ایجاد کنید.
  3. با استفاده موثر از تایپ، عکاسی، تصویرسازی و رنگ، کمپین های چشم نوازی ایجاد کنید.
  4. افزایش فروش یا آگاهی از یک محصول یا خدمات برای تعیین تمرکز یا جهت پروژه با مدیریت یا مشتریان ارتباط برقرار کنید.
  5. به ضرب الاجل های دقیق پایبند باشید یک ارائه تبلیغاتی را ویرایش کنید تا بهتر با مشخصات مشتری مطابقت داشته باشید.

 طراحی تبلیغاتی

 

مهارت های طراح تبلیغات

به عنوان یک طراح تبلیغات، داشتن مهارت های نرم و فنی قوی برای تکمیل وظایف خود بسیار مهم است. در اینجا مهارت ها و ویژگی های مختلفی وجود دارد که به شما به عنوان یک طراح تبلیغات کم می کند:

خلاقیت

 طراحان تبلیغات از این مهارت برای توسعه راه‌های نوآورانه برای رفع نیازهای مشتری استفاده می‌کنند و در عین حال مخاطبان هدف را نیز در نظر می‌گیرند. خلاقیت به آنها کمک می کند تا ایده های خود را مرتبط و جالب نگه دارند و به آنها کمک می کند تا راه حل های منحصر به فردی برای مشکلات مشتری ایجاد کنند.

مدیریت پروژه

طراحان تبلیغاتی به مهارت های مدیریت پروژه نیاز دارند تا به آنها در مدیریت چند کمپین در یک زمان کمک کند. آنها همچنین از این مهارت برای رعایت ضرب الاجل های مختلف و متعادل کردن زمان خود به طور موثر استفاده می کنند، در حالی که از مواد با کیفیت اطمینان می دهند.

توانایی هنری

از آنجایی که این یک حرفه ارتباط بصری است، داشتن یک نمونه کار قوی که مهارت ها و خلاقیت شما را به نمایش بگذارد بسیار مهم است. در حالی که این کار به مهارت های طراحی نیاز ندارد، دانستن چگونگی ترسیم یک مفهوم و داشتن سطحی از توانایی هنری می تواند به شما در تکمیل وظایف کمک کند.

نرم افزار طراحی

به عنوان یک طراح تبلیغاتی، دانستن نحوه استفاده از طیف وسیعی از نرم افزارهای طراحی مانند Adobe InDesign و Illustrator بسیار مهم است. این برنامه ها می توانند به شما کمک کنند تا با سهولت بیشتری طرح های بصری جذابی را روی رایانه خود ایجاد کنید.

 طراحی تبلیغاتی

 

چگونه یک طراح تبلیغاتی شویم

برای تبدیل شدن به یک طراح تبلیغات، معمولاً باید شرایط صلاحیت خاصی را رعایت کنید. برآورده کردن الزامات کارفرما می تواند به شما کمک کند مدیران استخدام را تحت تاثیر قرار دهید و ممکن است شانس شما را برای گرفتن شغل افزایش دهد. برای تبدیل شدن به یک طراح تبلیغات از این مراحل استفاده کنید:

1. مدرک یا مدرک مربوطه را کسب کنید اکثر طراحان تبلیغات دارای مدرک لیسانس در یک رشته مرتبط مانند طراحی گرافیک، طراحی تبلیغات، هنرهای زیبا یا بازاریابی هستند. با این حال، ممکن است با مدرک یا مدرک کاردانی استخدام شوید. شما می توانید هر یک از این مدارک را از طریق کالج یا دانشگاه محلی کسب کنید. دوره های شما در این زمینه معمولاً شامل کلاس های ارتباطات طراحی، انتشارات دیجیتال، تصویرسازی و تایپوگرافی است.کسب هر نوع مدرکی نشان دهنده علاقه و تعهد شما به این حرفه است که می تواند شما را به عنوان یک کاندیدای ارزشمند معرفی کند. اگر علاقه مند به پیشرفت در یک موقعیت مدیریتی هستید، به دنبال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان طراح تبلیغات باشید.

2. تجربه سطح ابتدایی را دنبال کنید برای کارآموزی یا مشاغل سطح ابتدایی در زمینه مشابه درخواست دهید. چه کار پاره وقت باشد یا تمام وقت، هر تجربه مرتبط می تواند به شما در ایجاد یک رزومه قوی و طراحی نمونه کارها کمک کند.

3. شبکه با متخصصان صنعت با هر حرفه ای صنعتی که ملاقات می کنید یا با آنها کار می کنید ارتباط برقرار کنید. آنها نه تنها می توانند به شما در توسعه حرفه خود کمک کنند، بلکه ممکن است فرصت های شغلی را به شما معرفی کنند که می توانید در آینده دنبال کنید. آنها حتی ممکن است یک مرجع شغلی به شما ارائه دهند که می توانید از آن برای کمک به شما در کاریابی استفاده کنید.

4. پورتفولیوی خود را رشد دهید همانطور که تجربه کسب می کنید، روی ایجاد یک نمونه کار قوی که به طور دقیق توانایی های طراحی شما را نشان می دهد، کار کنید. قوی‌ترین طرح‌های خود و نمونه‌های متنوعی را که به بهترین نحو نشان‌دهنده خلاقیت و سبک طراحی شما هستند، بگنجانید. از نمونه کارها برای نشان دادن توانایی های طراحی خود استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید مهارت ارتباط بصری خود را با قطعاتی که توانایی‌های شما را در زمینه تایپوگرافی، موشن گرافیک یا طراحی لوگو نشان می‌دهند برجسته کنید.

 

گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش (هنر مدرن) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه چاپ و تبلیغات، با تکیه بر افراد متخصص و ماشین آلات مدرن و با ارائه سرویس های جامع تبلیغات و چاپ قادر است ایده ها وخواسته های تجاری شما را به صورتی عملیاتی پیاده سازی نماید. باعث افتخار ما خواهد بود تا بتوانیم مجری و مشاور در زمینه  رشد و پیشرفت تجاری شما باشیم. جهت مشاوره با کارشناسان ما لطفا تماس حاصل فرمایید.


این مقاله زیر مجموعه خدمات مشاوره و طراحیطراحی تبلیغاتی می باشد.


کلمات کلیدی: گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش، طراحی تبلیغاتی، فضای مجازی، طراحی، تبلیغات،برندینگ.

فهرست مقالات

 

  مشاوره، طراحی

  دیجیتال مارکتینگ 

چاپ   سازه های نمایشگاهی   دکوراسیون داخلی   آموزش و مهارت

 

Main Menu