images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

طراحی و تولید بسته بندی

طراحی و تولید بسته بندی

بسته بندی امروز حکم پیام فروشنده به خریدار را دارد. در اصل تولید کننده برای موفقیت در این ارتباط دوطرفه باید بتواند به زبان خریدار صحبت کند. بنابراین بسته بندی صرفا یک محافظ کالا نیست که با گرافیک به زیبایی رسیده باشد. محیط اطراف ما به هر نوعی با فرم ها، رنگ ها و نوشته ها فرا گرفته شده است. حتی فرهنگ و رفتارهای آینده جامعه نیز تحت تاثیر این طرح ها شکل خواهد گرفت و این همان وظیفه ای که یک طراح کالا یا بسته بندی بطور غریزی در ذهن دارد: اندیشه برای ساختن فرهنگ آینده. طراحی کالا و بسته بندی فقط برای مصرف نیست. طراحی که همه جوره با روح مصرف کننده سر و کار دارد، باید این مسئولیت سنگین را درک کند که باید به جامعه ای اندیشید که با افکار طراح زندگی خواهند کرد، به آرامش خواهند رسید و آینده خود را تصور خواهد کرد. فرقی نمی کند که یک طراح به هسته محصول خود بیندیشد یا برای بیرونی ترین لایه محصول که همان بسته بندی کالا است طراحی می کند، او یک مسئولیت اجتماعی بسیار سنگین بعهده دارد. آرامش دادن به جامعه کنونی و خلق فرهنگ آینده. همچنان که غول های صنعت غذایی و نوشیدنی فرهنگ مصرفی خود را شکل داده اند. مصرف کننده دیگر محصول را نمی خرد که لزوما مصرف کند. گاهی برای ارتقاء جایگاه خود در جامعه و در میان دوستان آن را می خرد. بحث تشدید رقابت در بازار کالاها (مصرفی و بادوام) و استراتژی شرکت ها در ارتقای برند و کسب سطح مطلوبی از فروش بازار مطرح است. در کنار دیگر بخش های تولید، صنعت بسته بندی نیز فعال بوده و با ارائه تکنولوژی های جدید بخشی از فرایند پشتیبانی از برند برای محصولات را بعهده داشته است. در واقع امروز بسته بندی کالا نمایانگر نحوه نگهداری و محافظت کالا و برند نیز چگونگی معرفی خصوصیات محصول به مصرف کننده باشد. با وجود اینکه تکنولوژی های نو ظهور کارکردهای بسته بندی را از سطح ذکر شده ارتقاء داده و وارد مباحث تخصصی تری کرده اما هنوز هم از دید یک مصرف کننده بسته بندی، بعنوان بیرونی ترین ابزار برقراری ارتباط بین برند و مصرف کننده در قفسه های فروشگاه، نقشی استراتژیک در تحریک مصرف کننده و موفقیت فروش بازی می کند.

گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش (هنر مدرن) با تکیه بر تجربه و علم روز دنیا در زمینه تبلیغات و با ارائه سرویس های جامع در حوزه طراحی، چاپ و اجرا قادر است ایده ها و خواسته های تجاری شما را به صورتی عملیاتی پیاده سازی نماید.

 

طراحی بسته بندی طراحی و تولید بسته بندی بسته بندی تولید بسته بندی بسته بندی طراحی جعبه پیتزا طراحی جعبه محصول طراحی جعبه تولید جعبه تولید جعبه پیتزا تولید جعبه کالا تولید جعبه قیمت مناسب  طراحی بسته بندی طراحی و تولید جعبه مواد غذایی طراحی جعبه مواد غذایی طراح تولید جعبه چاپی طراحی جعبه قطعات صنعتی طراحی و تولید بسته بندی

مشاوره و طراحی

ترسیم رویاهای خلاقانه شما

مشاوره تبلیغاتی
طراحی تبلیغاتی OutdoorPrint
بسته بندی IndoorPrint
عکاسی صنعتی
دیجیتال مارکتینگ
دکوراسیون داخلی OffsetPrint

Main Menu